Wolna Strefa

Wolna Strefa kibicuje Koronie

Opublikowano: 25.02.2019

Dnia 22 lutego 2019 roku podopieczni wraz z wychowawcami z Klubów Wolna Strefa Szczaworyż, Janina, Busko-Zdrój wybrali się na mecz Korona Kielce - Pogonia Szczecin, dzięki uprzejmości sponsorów, którzy obdarowali Kluby darmowymi biletami. Kibicom z Wolnych Stref towarzyszyły ogromne emocje podczas oglądania meczu, nie zwątpili w swoją drużynę Korony Kielce, nawet gdy Pogonia wygrywała w pierwszej połowie meczu 1:0. Natomiast kiedy Korona zremisowała nasi wychowankowie z Klubów wpadli w euforię szczęścia. Mimo tego, że mecz zakończył się remisem 1:1 nasi podopieczni byli bardzo zadowoleni z tak emocjonującego wyjazdu. Dodatkową gratką dla Klubowiczów była Ceremonia dekoracji zwycięzców Ligi Wolnych Stref 2018, która odbyła się w przerwie meczu Korona Kielce – Pogonia Szczecin. Zwycięskie drużyny LWS zostały nagrodzone i wyróżnione. Uczestnicy mieli możliwość wejść na murawę stadionu Suzuki Arena w Kielcach stanowiącą formę dodatkowej nagrody. Naszym podopiecznym nie przeszkadzała mroźna aura pogodowa oraz późne godziny wieczorne, a z meczu wróciliśmy zadowoleni. Wyjazd zaliczyliśmy do udanych.